Ooooo, čestitke! Teli drobni mali prstki ... Človek kar pozabi, da so tako nežni in krhki. In to je res najpeša pesem :).
Čestitke mamici in lupčka mali štručki :-)
Ijejj! Čestitke in bravo mami! :)
objem.
Iiiii, kako lepo.... čestitke!
Se strinjamčestitkeveliko crkljanja in spanjaTamara
Čestitke! Pa veliko zdravja!
Čestitke!! Riba
Iskrene čestitke *
<3 <3
Čestitke!
Še en škorpjonček. ;) Čestitke. Moram hitro prinest neki naokol, drugač bo prehitro premajhno. :D
Hehe. :) Ja, vsaj v horoskopu imam svojega "zaveznika", če sem že po spolu v manjšini. Hec. :D Kar pridi naokrog, mi smo doma. ;)
Vsem ena velika HVALA za čestitke.. *
Kako sem pa to objavo zgrešila?Iskrene čestitke in vse dobro za malega Otona in vse njegove. :)
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
15 komentarjev:
Ooooo, čestitke! Teli drobni mali prstki ... Človek kar pozabi, da so tako nežni in krhki. In to je res najpeša pesem :).
Čestitke mamici in lupčka mali štručki :-)
Ijejj! Čestitke in bravo mami! :)
objem.
Iiiii, kako lepo.... čestitke!
Se strinjam
čestitke
veliko crkljanja in spanja
Tamara
Čestitke! Pa veliko zdravja!
Čestitke!! Riba
Iskrene čestitke *
<3 <3
Čestitke!
Še en škorpjonček. ;) Čestitke. Moram hitro prinest neki naokol, drugač bo prehitro premajhno. :D
Hehe. :) Ja, vsaj v horoskopu imam svojega "zaveznika", če sem že po spolu v manjšini. Hec. :D Kar pridi naokrog, mi smo doma. ;)
Vsem ena velika HVALA za čestitke.. *
Kako sem pa to objavo zgrešila?
Iskrene čestitke in vse dobro za malega Otona in vse njegove. :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..