petek, 1. november 2013

In to je najlepša pesem.


Oton.
26.10.2013

♥ ♥ ♥ ♥ ♥

15 komentarjev:

Urska G. pravi ...

Ooooo, čestitke! Teli drobni mali prstki ... Človek kar pozabi, da so tako nežni in krhki. In to je res najpeša pesem :).

oldpunca pravi ...

Čestitke mamici in lupčka mali štručki :-)

petra. pravi ...

Ijejj! Čestitke in bravo mami! :)

mtka uri pravi ...

objem.

Bonbonček pravi ...

Iiiii, kako lepo.... čestitke!

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Se strinjam
čestitke
veliko crkljanja in spanja
Tamara

Gourmet forever pravi ...

Čestitke! Pa veliko zdravja!

Teja pravi ...

Čestitke!! Riba

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Iskrene čestitke *

lepemalestvari pravi ...

<3 <3

Unknown pravi ...

Čestitke!

anja pravi ...

Še en škorpjonček. ;) Čestitke. Moram hitro prinest neki naokol, drugač bo prehitro premajhno. :D

Plutka. pravi ...

Hehe. :) Ja, vsaj v horoskopu imam svojega "zaveznika", če sem že po spolu v manjšini. Hec. :D Kar pridi naokrog, mi smo doma. ;)

Plutka. pravi ...

Vsem ena velika HVALA za čestitke.. *

Anita pravi ...

Kako sem pa to objavo zgrešila?
Iskrene čestitke in vse dobro za malega Otona in vse njegove. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..