sreda, 5. december 2012

Bratec in sestrica.

Binetova skoraj soseda v porodnišnici in njen veliki bratec. In moje delo; da malih glavic v zimskih dneh ne bo zeblo. Mala miška in modri čuk. Kaj nista ljubka?

Jaz sem mala miška, saj me vsak pozna.
Moja mala hiška, luknji dve ima..
(še dobro, da kapica nima lukenj :))


Čuk sedi na palici, ravno je pri malici,
kaj ima za malico nikomur ne pove. ČUk! :)


Hvala mamici M. in atiju D. za posredovane slike in za dovoljenje, da jih objavim. ;)

5 komentarjev:

kat pravi ...

kakšna luštna miška in čuk. prelepo!

Anita pravi ...

Superca, luštni otročki z luštnimi kapicami. :)

Bonbonček pravi ...

Zelo, zelo luštni kapici!

Holymary pravi ...

Iiii ... moji dve žverci :)

Riba pravi ...

Luštni kapici in otroka :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..