Binetova skoraj soseda v porodnišnici in njen veliki bratec. In moje delo; da malih glavic v zimskih dneh ne bo zeblo. Mala miška in modri čuk. Kaj nista ljubka?
Jaz sem mala miška, saj me vsak pozna.
Moja mala hiška, luknji dve ima..
(še dobro, da kapica nima lukenj :))
Čuk sedi na palici, ravno je pri malici,
kaj ima za malico nikomur ne pove. ČUk! :)
Hvala mamici M. in atiju D. za posredovane slike in za dovoljenje, da jih objavim. ;)
5 komentarjev:
kakšna luštna miška in čuk. prelepo!
Superca, luštni otročki z luštnimi kapicami. :)
Zelo, zelo luštni kapici!
Iiii ... moji dve žverci :)
Luštni kapici in otroka :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..