sreda, 19. december 2012

Craft it forward.

Super zadevica je tale stvar.
Danes me je poštar razveselil s paketkom, ki sem ga sicer pričakovala, njegova vsebina pa je bila čisto presenečenje. In kot bi me pošiljateljica poznala; zadetek v polno. Julija hvala!


In zdaj se igramo naprej. 

Pravila igre pa so taka (kopirano iz različnih virov):
Prvim petim, ki boste tole objavo komentirali, podarjam svoj NS/naredi sam izdelek. Ko boste prejeli mojo pošto, ste na vrsti vi. Najprej zapišite objavo podobno tej in nadaljujte s Craft it forward projektom.

Je kdo za? ;)

Lep večer želim.
In mirno noč.

7 komentarjev:

kat pravi ...

A to so uhančki, kar imaš v roki? Ali je bilo darilo blago z rožicami?

Plutka. pravi ...

1. Tako je. :)
2. Blago je pa homemade washi tape (iz blaga).

kat pravi ...

Hudo!!!

mtka uri pravi ...

(ojoj,) a petim je treba poslat... no, jaz sem zgleda ze zbluzila pri pravilih :)

Anita pravi ...

Ful lepo!
No, jaz moram najprej svojih 5 odpremiti preden se spet prijavim. :)

Barbi pravi ...

No, pa se grem jaz igrat s tabo, če še velja. :)

Plutka. pravi ...

Jupi. :) Seveda velja. ;)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..