Super zadevica je tale stvar.
Danes me je poštar razveselil s paketkom, ki sem ga sicer pričakovala, njegova vsebina pa je bila čisto presenečenje. In kot bi me pošiljateljica poznala; zadetek v polno. Julija hvala!
In zdaj se igramo naprej.
Pravila igre pa so taka (kopirano iz različnih virov):
Prvim petim, ki boste tole objavo komentirali, podarjam svoj NS/naredi sam izdelek. Ko boste prejeli mojo pošto, ste na vrsti vi. Najprej zapišite objavo podobno tej in nadaljujte s Craft it forward projektom.
Je kdo za? ;)
Lep večer želim.
In mirno noč.
7 komentarjev:
A to so uhančki, kar imaš v roki? Ali je bilo darilo blago z rožicami?
1. Tako je. :)
2. Blago je pa homemade washi tape (iz blaga).
Hudo!!!
(ojoj,) a petim je treba poslat... no, jaz sem zgleda ze zbluzila pri pravilih :)
Ful lepo!
No, jaz moram najprej svojih 5 odpremiti preden se spet prijavim. :)
No, pa se grem jaz igrat s tabo, če še velja. :)
Jupi. :) Seveda velja. ;)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..