nedelja, 23. december 2012

Zima zima bela.

Zima sicer ni več bela, čeprav zelo upam, da bo še.. Mraz pa vsake toliko kar pritisne. In takrat je dobro, da so naša ušesa in možgani na toplem. Tokrat ena za kmalu zaposleno mamico in atija, ki si drzne in upa. Biti otrok tudi pri 25+. 

M. in D. Naj vama bo toplo.



6 komentarjev:

mtka uri pravi ...

luštni. obedve. zelozelo. in upam, da imas tudi tako zase :) ker ti tako pase :) (in hvala za presenecenje v nabiralniku, ceprav ne pase najbolj mogoce tale zahvala semle)lp

kat pravi ...

jaaaa! enako sem hotla rečt! super ti paše:)

Barbi pravi ...

Kako lepi sta! M in D bosta zagotovo navdušena. Uau. :)

Anita pravi ...

Super, sploh ta prva mi je zelo všeč. Pa lepa rožica. :)

Holymary pravi ...

M in D sta vesela in se pridno grejeta :) Sploh pa sta naša dva čuka navdušena nad svojima pokrivaloma :) Hvala Tamara.

Plutka. pravi ...

Hja. SIcer kovačeva kobila ni bosa, je pa zato kovač. :) Tudi za moje pokrivalo pride čas.. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..