Včeraj smo ustvarjali, sestavljali in gradili. Bil je "sam svoj mojster" dan. Tudi naš najmlajši je pridno pomagal pri vseh opravilih. Tudi pri tistih, ki jim še ni čisto kos.
Danes pa uživamo.
Želimo miren, topel in domač Božič.
Vse dobro.
5 komentarjev:
Smrekica je super - zelo izvirna :). Jaslice imamo pa mi take, so mi res lepe.
Meni so tudi te jaslice.. Najlepše. :) Sicer nam še manjkajo sveti trije kralji, ampak počasi bomo nabrali vse. Smrekico sva pa že lani naredila; sva hotela met eno naravno brez iglic. :)
A to je doma narejena smrekca? Res je dobra.
Jp, domače. :) (smrekovim dilcam smo zvrtali luknje in jih zložili na železno palico; ni tako težko kot mogoče zgleda, tako da kar pogumno ;))
O ful dobra ideja!
Jaslice so pa res lepe. Take bi še jaz imela.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..