Prvi sprehod med vinogradi.
Daleč od ponorelega sveta.
Drevored je navdih. Za spodnji dve voščilnici. Prva "malo drugačna dojenčkasta", druga pa kar tako.. Za lepši dan. Odkrila pa sem tudi novo možno odvisnost: washi (hvala Nina!). :) Še dobro, da sem postala Dolenjka, drugače bi vsak dan visela v Prometeju. Hehe.
Voščilnici prijavljam na izziv na Craft-alnici.
Za konec pa še malo muzike.

10 komentarjev:
Obe sta krasni, prva tako kjut dojenčkasta, na drugi pa super ideja z gumbki. Lp :)
Luštni voščilnici.
Sem na novo odkrila tvoj blog in res se je lušno sprehajati po tvojih straneh. Voščilnica sta pa prav lušni, še posebno se mi dopade z gumbki.
Zelo domiselno, lepo stilizirano in ravno prav abstraktno. Všeč mi je!
Hvala vsem! Res.. Tako lepo in prijetno je brati vaše komentarje. Zelo vesela. :)
Čudovite voščilnice, sploh tiste z gumbki so simpatične. LP
Zelo fajn voščilnici, malo drugačni a tako lepi.
Lp: Lili
joj, sta srčkani. in še v zelenih tonih ... :)
še 1x hvala vsem. :) Res vas je lepo brat..
Nekaj novega in zelo simpatično. Lp
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..