sobota, 12. maj 2012

Drevo-red

Prvi sprehod med vinogradi.
Daleč od ponorelega sveta.

Drevored je navdih. Za spodnji dve voščilnici. Prva "malo drugačna dojenčkasta", druga pa kar tako.. Za lepši dan. Odkrila pa sem tudi novo možno odvisnost: washi (hvala Nina!). :) Še dobro, da sem postala Dolenjka, drugače bi vsak dan visela v Prometeju. Hehe.




Voščilnici prijavljam na izziv na Craft-alnici.
Za konec pa še malo muzike.


 

10 komentarjev:

Nella pravi ...

Obe sta krasni, prva tako kjut dojenčkasta, na drugi pa super ideja z gumbki. Lp :)

Biljana pravi ...

Luštni voščilnici.

Maja pravi ...

Sem na novo odkrila tvoj blog in res se je lušno sprehajati po tvojih straneh. Voščilnica sta pa prav lušni, še posebno se mi dopade z gumbki.

Urška Šavli pravi ...

Zelo domiselno, lepo stilizirano in ravno prav abstraktno. Všeč mi je!

Plutka. pravi ...

Hvala vsem! Res.. Tako lepo in prijetno je brati vaše komentarje. Zelo vesela. :)

Mojca pravi ...

Čudovite voščilnice, sploh tiste z gumbki so simpatične. LP

Goga pravi ...

Zelo fajn voščilnici, malo drugačni a tako lepi.
Lp: Lili

• ♥ Natali ♥ • pravi ...

joj, sta srčkani. in še v zelenih tonih ... :)

Plutka. pravi ...

še 1x hvala vsem. :) Res vas je lepo brat..

Janja pravi ...

Nekaj novega in zelo simpatično. Lp

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..