Kam le čas beži?
Čeprav je blog doživel tudi malo daljši mrk, sta pretekli že dve leti od moje prve objave. Vnetim pripravam navkljub, pa nam letos na žalost ni uspelo izvesti našega mladostnega pohoda na Gospodično. Od doma smo se odpravile kar 2x pa je B. tako protestiral, da smo se vrnile nazaj. Včerajšnji dan res ni bil njegov. Pa nič hudega; smo si vseeno privoščile majhen posladek, fotkanje v novih majčkah in kar nekaj smeha. Tudi to je mladost. :)
Da pa bo tudi ena slikca z "Gospodično" objavljam lansko, ker je lani tak čas moj blog itak spal spanje pravičnega. :)
Smo pa danes nadoknadile tudi pohodni del dneva mladosti; z našo vokalno skupino (s podmladkom in pridruženimi člani) smo se sprehodili na najvišji vrh Bele krajine, Mirno goro. Čeprav nam jo je malo zagodel dež, je to definitivno stvar, ki jo moramo ponoviti. Komaj čakam. :)

3 komentarji:
ful luštne majčke:)
Ne bi se mogla bolj strinjat z vsem napisanim :).
Upam, da čim prej ponovimo, pa da bo spet hmal 25.5. :)
Iiii, šele zdele sm vidla tole objavo :D
Heh, zdej sm spet mal zajadrala v te blogovske vode.
Se beremo :D
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..