Ljubezen naj gre vedno v cvet,
da bo lepši, da bo zaljši,
ta prismuknjen, nori svet.
Frane Milčinski Ježek
15. maj 2010
Ker
najin dan ni počesan,
najin
smeh ni zaigran,
ker
najin vrt ni ograjen,
najin
svet ni omejen.
Feri Lainšček
Dragi G. Rada te imam.


6 komentarjev:
ČESTITKEEEEEE <3
Ooo, kako luštno!
Čudovita barvna kombinacija, čudoviti pušeljčki,
gotovo je bil tudi žur dober. ;)
Aaaaa, ženin se mi je zdel nekam znan, zdaj sem pa seštela ena plus ena. Kako majhen je svet! :o) Moja sestra je namreč sošolka iz srednje šole od G. :o) Pa ful ful dobra ideja za naprsni šopek!
Najjača! ;)
@Mici&Nina: HVala, hvala. Za takrat in danes. :)
@Anita: Žur je bil nepozaben. :) Barve so pa nastajale sproti.. Vedela sva, da je rumena "najina", ampak da se bo na koncu vse od štunfov do hozentregarjev tako dobro poklapalo, pa nisva načrtovala. :)
@Riba: AAAAAA. :) Ta Slovenija. Majhna (ampak lušna). Taka za v žep. :) Pol pa lahko še kakšno srečanje organizirava. Hehe.
Najboljše :) In narediva blagovno izmenjavo v živo. Rutke bodo nastale drug mesec, obljubim. :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..