Nekaj takega sem nekoč opazila na Pinterestu, ampak ker si nisem niti približno pogledala kako je narejeno, sem naredila po svoje. Predvidevam pa, da je bil postopek podoben mojemu; neko hudo filozofiranje ni potrebno. :) Postopka nisem uspela slikat, ker sem lovila proste minute med dnevnim počitkom, ampak verjemem, da bo uspelo vsakemu, ki se bo tega lotil.
Potrebujemo:
- plutovinaste podstavke
- blago
- trak za robljenje blaga
- likalnik
- lepilno pištolo
- obojestranske lepilne blazinice
Iz blaga izrežemo krog; premer naj bo za dva centimetra večji od podstavka. Trak za robljenje blaga narežemo na manjše trakove in jih razporedimo po celotnem podstavku. Čez položimo blago in likamo gor in dol približno 40 sekund (likalnik naj bo nastavljen na likanje bombaža, brez pare). Nato malo počakamo, da si ne opečemo prstov. Blago, ki ostane, s pomočjo lepilne pištole zalepimo na zadnjo stran. Dodamo še obojestranske lepilne blazinice in prilepimo na steno. Seveda lahko uporabimo tudi žebelj ali kaj podobnega. Meni so najbolj všeč blazinice, ker na steni ne puščajo madežev in ker so hkrati dovolj močne. Tablico lahko uporabljamo kot okras ali pa nanjo pripnemo kakšen opomnik, recept, misel..
![]() |
| Prej |


8 komentarjev:
O kjut, take imamo pa tudi pri nas doma.
In tudi tablico bomo rabili za nov Šolski urnik. :)
Super. Luštno in uporabno.
O noro, ful lepo!
Potem pa le hitro na delo.
Rabiš slabih petnajst minut in si zmagala. ;)
Prinesemo kakšno, ko pridemo na obisk. Če se ne boš že prej sama tega lotila. ;)
Vauu, ful huda ideja in ful hud izdelek! :)
Super ideja! Tole pa zagotovo porabim! Zelo luštne si naredila.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..