sobota, 21. september 2013

Rdečo mašno maš v laseh./Giveaway.

Vam rečem, tele mašnaste broške so me začarale. Čeprav nobena od njih (še) ni rdeča, jih vseeno lahko damo tudi v lase. In ker se jih je nabralo že kar nekaj, eno (po želji; kot broško, špango, obroč) podarjam naprej. Nekomu, ki bo do petka, 27. septembra pod to objavo pustil komentar. Ni pomembno kakšen. :)

Pa lep vikend..


8 komentarjev:

mtka uri pravi ...

In na ustnicah nasmeh. Ma ja. Seveda moram bit prva ;) vse lepo

mtka uri pravi ...
Avtor je odstranil ta komentar.
mici pravi ...

Zelolepo! Navijam za bež, v prvi vrsti :))

petra. pravi ...

Jst, jst, jst! Jst bi mela tako kjut mašno! Prou res! :)

oldpunca pravi ...

Zelo lepe mašne! Mislim, da bi se dala zelo lepo pripeti na torbico, če so že lasje prekratki :-)

Anita pravi ...

Navijam za vijolo.
Kmalu bodo tudi lasje dovolj dolgi. :)

Unknown pravi ...

Ooo, krasne! Tudi jaz si želim katero od mašnic, nosila pa bi jo kot broško. :)

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Kako so lepe te tvoje mašnice
super
lp Tamara

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..