četrtek, 19. september 2013

Pospravljamo.

Naša družinica je v fazi pospravljanja, odpiranja in zapiranja škatel, odvažanja na smetišče, prenavljanja.. Že skoraj dve leti. :) Zdaj pa je res skrajni čas, da naše gnezdo spravimo v red. Ker bo soba, ki je bila še pred kratkim skladišče, kmalu postala otroška soba, smo bili prisiljeni zavihati rokave in pljuniti v dlani. In kaj vse najdeš med pospravljanjem? Ah in oh. Čisto preveč stvari. Tudi takih za katere še vedno ne veš ali bi jih obdržal ali ne.. Ampak trenutno je moja filozofija "če stvari nisem rabila dve leti, je tudi sedaj ne bom". Za nekatere stvari pa vseeno velja, da čez sedem let pridejo prav. No, uporabljali jih verjetno ne bomo, jih bomo pa z veseljem pogledali. Voščilnice namreč. Da pa ne bodo od sveta pozabljene ležale v škatlah za čevlje, sem jih uredila v knjigice. Ideja je spet pobrana nekje iz interneta (stric google je res pameten).. Tale je prva, poskusna, naslednje bodo lepše. :)

Potrebujemo samo luknjač, karton, trakec in obroček. Obročke različnih velikosti najdete tukaj. Ker voščilnic nisem želela preveč luknjati, so spete samo v zgornjem kotu, spodaj pa zvezane s trakcem, ki je zadaj prilepljen na karton/šeleshamer. 

Kako pa vi pospravljate voščilnice?



10 komentarjev:

Marina pravi ...

Oooo čudovita ideja :)

Pozdravček,

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Super ideja :) Jaz sem vse sam v eno škatlo dala in čaka, da se pospravi ;)

oldpunca pravi ...

Khm... v škatle za čevlje :-) Tvoja ideja je super.

Anita pravi ...

O, kako luštna ideja.
Jaz jih imam tudi v škatli. Pa je tvoja ideja veliko boljša!

MA-MI pravi ...

Tudi jaz uporabljam škatle, kjer imam razporejene v večjih ovojnicah, ampak ta tvoja ideja je super!

Trenutki kreativnosti pravi ...

Kako krasna ideja. Super!

Janja pravi ...

Tudi moje so v škatli. Mi je pa tvoja ideja zelo všeč. Lp

Renata pravi ...

Super ideja!

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Red mora biti in krasno si si to zamislila
lp Tamara

mihaela pravi ...

Danes sem po ne vem kakšnem naključju (v katere ne verjamem čisto) našla tvoj blog in malo brskam in ... kakšna čudovita ideja!!! Naše voščilnice se zbirajo v eni škatli, ki je že nekaj časa premajhna, tako da bom kradla tole idejo. HVALA!!! In na branje! :) Posebej rada berem bloge mamic, ker imam tudi jaz 2 mala škrata!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..