sreda, 18. september 2013

Srečonosnica.

"Gor in dol po listu kobaca
išče zate srečo povsod." 

Jesen prihaja. In z njo tudi več kvačkanja. Ker bo letos treba v toplo kapico odeti še eno glavico več, je treba malo trenirati. Zadnje dni prsti ustvarjajo broške. Take za srečo. Tale je že pri novi lastnici..

Všeč?
 
 


 

4 komentarji:

Riba pravi ...

Všeč :)

Cinnamon and Thyme pravi ...

Zelo všeč :).

kat pravi ...

najlepša.in moja :)hvala*

kat pravi ...

najlepša.in moja :)hvala*

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..