Zdaj ko vem, da je poštar že uspešno opravil svojo nalogo, lahko pokažem svoj zadnji kvačkarski "podvig". Meni je všeč. Ker je preprosto, uporabno in simpatično.
Darilce za M.
Da bodo jutra in večeri ob skodelici čaja še lepši in toplejši.
Da bodo jutra in večeri ob skodelici čaja še lepši in toplejši.

4 komentarji:
Lepooo! Tudi jaz sem včasih pletla in kvačkala, toda leta minejo in če smo vedno radovedni in kreativni, počnemo vedno nove stvari. Sedaj za kvačko nimam več potrpljenja.
Že dolgo si želim takih prijemalk za ponve in kozice, kot so bile včasih, kvačkane. Bi se ti dalo naredit kakšno v takih barvah, kot so zgornji podstavki? Če ja, bi jaz takoj naročila vsaj kakšna dva para pri tebi.
Moj mail je /lyuruy@gmail.com/.
lp, Lyu
prekrasno!
Čudovito!
Ko bom jaz velika :), bom tud jst to znala. Mogoče res, ko otroci malo zrastejo. Te res občudujem,da ti uspe pečt, kvačkat in še z Binetom se ukvarjat (super mami :)).
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..