četrtek, 22. november 2012

Žabji princ.

Lani Prejšnjo zimo čuk, tokrat žabec, drugo leto.. Morda opica? :)

8 komentarjev:

kat pravi ...

ja najbl prisrčen žabji princ:)

Alexandra G.D. pravi ...

Kako lepa kapa za otroka. Učke pa zmagajo :)

mtka uri pravi ...

eeeeej, cukrček mamin ... lupčka ...

Anita pravi ...

Ja, čisto pravi princ. Srečna tista, ki ga lahko lupčka kolikor ji paše. :)

Riba pravi ...

Kjut :)

Bonbonček pravi ...

Čudovita kapica!

Plutka. pravi ...

Hvala. :) Sem čisto padla not v te živalske kapice. :)

Cinnamon and Thyme pravi ...

Najlepša kapica :).

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..