ja najbl prisrčen žabji princ:)
Kako lepa kapa za otroka. Učke pa zmagajo :)
eeeeej, cukrček mamin ... lupčka ...
Ja, čisto pravi princ. Srečna tista, ki ga lahko lupčka kolikor ji paše. :)
Kjut :)
Čudovita kapica!
Hvala. :) Sem čisto padla not v te živalske kapice. :)
Najlepša kapica :).
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
8 komentarjev:
ja najbl prisrčen žabji princ:)
Kako lepa kapa za otroka. Učke pa zmagajo :)
eeeeej, cukrček mamin ... lupčka ...
Ja, čisto pravi princ. Srečna tista, ki ga lahko lupčka kolikor ji paše. :)
Kjut :)
Čudovita kapica!
Hvala. :) Sem čisto padla not v te živalske kapice. :)
Najlepša kapica :).
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..