Po opravljeni državljanski dolžnosti/pravici smo dopoldne preživeli na Brniku. In končno dočakali prihod naše alpinistične odprave Janak 2012. Ozračje je bilo nabito z vsemi oblikami pozitivnih čustev. Vse od solz sreče do nasmehov čez cel obraz. Tako kot se spodobi in je pravično.
V družinskem krogu pa smo popoldne preživeli ob močno obloženi mizi. Poleg "Martinovega piščanca" je mizo krasila tudi rojstnodnevna torta, pa čeprav že več kot en mesec kasneje.
Ker je praznoval naš Modri dirkač, je v dar dobil tudi čisto poseben obesek.
Poleg državljanske pa je bila moja dolžnost tudi, da izžrebam dobitnico uhanov. In ker sem na to včeraj zaradi polnega in pestrega dneva malo pozabila, sem to opravila danes.
IN...
Uhančke DOBI...
Mtka Uri, sporoči svoje barvne želje ter naslov. Ostalim pa iskrena hvala, ker ste se igrale z mano. V kratkem obljubljam novo nagradno igrico, tako da ostanite na liniji. ;)



4 komentarji:
iiii, sem vesela.
hvala ...
posljem mail ...
kok kul obesek! pa res super tortica:)
Obesek je noro dober! Bravo Tamara. In sploh si ne morem predstavljati kako zelo ste ponosni na Luko. Še jaz sem... :D
Hvala. Hvala. :)
Ponos je pa res ena super stvar; se tako "posebno" počutiš..
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..