Ko si med peko mafinov ves čas prepevaš tole pesmico so v igri banane in veliko kokosa. In sanjarjenje o poležavanju pod palmami borovci. Včeraj je bil čas za žreb. In ker je bilo ravno šest komentarjev, sem se odločila, da bo najbolje da kar vržem kocko. In kocka se je ustavila na številki..
Anita, čestitke! Sporoči prosim svoj naslov, da pošljem nagrado. In potem boš lahko tudi sama preizkusila "Zanzibar" mafine. :) Vsem ostalim pa hvala, ker ste se igrale z mano..
Prijeten nedeljski večer želim.
2 komentarja:
Jst pa zamudila :(
Če bi vedla, da se igrate, bi zihr že prej zajadrala sem gor.
Nč, sama sem si kriva. :) Pridem kmalu spet.
Najlepša hvala za simpatično knjigo in za najlepše posvetilo!
Zdaj pa samo še izbrati kaj bi. :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..