sobota, 17. november 2012

Tisti dan v letu.

Včeraj je bil tisti dan. Tisti dan v letu, ki je "samo moj". Ko se številke čudežno premaknejo naprej; tokrat je šestico zamenjala sedmica. In tehtnico že skoraj prevesila proti naslednji okrogli. Za katero sem vedno mislila da.. No, da so takrat ljudje pa res že stari. :D Še dobro, da imam še tri leta fore in sem lahko še mlada. :)

Ljuba kroglica pregelk, nikdar nočem biti velk!

Tokrat za spremembo ena družinska.


Hvala vsem, ki ste tako ali drugače mislili name..

7 komentarjev:

mtka uri pravi ...

oooo, čestitke. vse najlepšejše. sicer z zamudo, a vseeno :)
tako luštni ste ...
ps. najlepše uhančke imaš :)

Riba pravi ...

Vse najboljše! Pa kakšno fotko od blizu tistih dobrot na desni .. in torte :o)

Anita pravi ...

Vse naj naj!

Vse nas prehiteva po levi, tale čas.

Barbi pravi ...

Vse najboljše za nazaj. In do okrogle številke je res še daaaaaleč. :)

Plutka. pravi ...

Hvala vsem.. :)

Plutka. pravi ...

Uhančki so pa trenutno res toptopnajnaj.
Me sploh ne mika, da bi poskusila še kakšne druge naredit, ko so mi pa ti tako ljubi. :)

Plutka. pravi ...

Joj, Ribica. Če vrjameš ali ne. SLikc ni. :)
Vedno vse poslikam, tokrat sem pa uspela samo zložit na mizico in gledat kako izginja. :D Sem mela pa kar dve torti, eno od tašče in eno od mami, na slikci desno pa so navadni piškotki, ajdovčki, čisto spodaj pa. Nekaj, k ne vem kako se reče. :) Testo od piškotov (spečeno na zadnji strani pekača za mafine), notr vanilijeva krema in gor breskvice. Je bilo pa vse zelo njami. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..