petek, 9. november 2012

Modri dirkač.

Že dobre tri tedne nazaj nas je  razveselilo bratovo sporočilo: 
"Glih spil vroč čaj da se pogrejm od vetra in mraza na Janaku. 
Je ratal prit na vrh. 
Zdej pa končno spat. 
Juhej!"


Takrat sploh nisem čisto dobro dojela, da "je ratal prit na vrh" pomeni tudi novo smer tam nekje v gorah na drugem koncu sveta. Odkrivanje novih poti v visokih in strmih stenah Himalaje; meni nekaj nepredstavljivega in skoraj nadčloveškega, mojemu bratu del življenja. 

Po lanskih Sanjačih zlatih jam, letos zmaguje Modri dirkač.

Ponosna. Spet.
Dragi bratec, kapo dol.
Komaj čakam nedeljo, da vidim, če si se v teh dveh mesecih kaj postaral. :)

1 komentar:

mtka uri pravi ...

jaaaa, smo navijali za odpravo. in smo ponosni tudi mi :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..