četrtek, 8. november 2012

Igramo se.

Ker je danes tako lep sončen dan (no vsaj v deželi cvička) in ker sem na sploh super dobre volje, sem se odločila, da vam pripravim eno mini nagradno igro.
Včeraj sem dokončala svoje super punčkaste uhančke. Bela in roza sta bili zame vedno barvi za male deklice. Ker sta taki nežni, zasanjanji, umirjeni. No, kakšna roza zna biti prav divje kričeča in meni sploh ne lepa. In čeprav moja omara ne vsebuje veliko primerkov v teh dveh barvah, zadnje čase ugotavljam, da nam, bledoličnim temnolaskam ta barvna kombinacija kar paše. :)

In taki uhani (v poljubni barvi) bodo tudi nagrada.

Vprašanje pa se glasi:
Kako je ime punčki na sliki in v kateri pravljici je doma? 



Upam, da vprašanje ni pretežko. ;)
Malo pobrskajte po spominu, obrišite prah na knjižnih policah ali pa zavijte v knjižnico. 

Odgovore pričakujem do 11.11. do 11:11. ;)

*  *  *  *  *

Upoštevala bom vse odgovore, četudi se bodo ponavljali. ;) 


6 komentarjev:

timmkara pravi ...

Leopold Suhodolčan, naslov knjigice pa je Cepecepetavček

mtka uri pravi ...

polonca je ime punčki. in je doma v pravljici, ki jo je uganila že timmkara :)
lp

Marta pravi ...

Punčka na sliki je Polonca iz Cepecepetavčka :)
Super uganka!
Marta

Anita pravi ...

O kako luštna uganka in luštni uhančki.
To knjigico imam doma, ma je ne bi prepoznala. Bravo!

Anita pravi ...

Kaj si pa uporabila za povezavo med rožico in kljukico?
Jaz kar verigo nakvačkam, ma nisem zadovoljna s tem.

Plutka. pravi ...

Jaz dam pa kar žičko, pa potem nekako zamotam, da stoji. :)
Med žico in rožico dam pa tud iz žice narejen krogec; nekaj takega: http://www.ustvarjalnidotik.si/index.php?main_page=product_info&cPath=107_109&products_id=1781
Jaz tudi še nisem čisto zadovoljna in iščem različne možnosti, kaj bi še lahko sprobala.. Če kej superskega odkrijem, sporočim. ;)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..