Tematika voščilnic že čisto praznična, barve pa še čarobno jesenske. Zagotovo nastanejo še kakšne take. Ker so preproste za izdelavo, kar mi trenutno čisto ustreza. In ker so ljubke.
V mislih pa skačem po jesenskem gozdu..
O gozdnih prebivalcih pa tukaj. :)



13 komentarjev:
Všeč so mi te tvoje voščilnice. Preproste so in zelo lepe :-)
Krasne so. Všeč mi je njihova pisanost :).
Krasno - preprosto kot pasulj ampak super.
Preproste, ampak prav luštne, všeč so mi :)
iiii, kako lepo izkoriščeni koščki filca....
Res so luštne voščilnice.. :)
Čudovite so. Prav res je tako lepo videti smrečice v neklasični obliki z neklasičnimi barvami. Prav pravljično! Hvala, ker si se nama pridružila!
Noro lepe!
iiii, kaksne lusne in pisane. Super smrekice.
Res so super te smrečice. Super lepe. :)
O res luštno!
Hvala. :) So pa tele smrečice tako preproste, da.. Če imate vsaj nekaj koščkov filca doma, kar pogumno! ;)
Saj vem, veliko je že pohval. Pa naj bo še ena ;) Ker so res zelo lepe voščilnice.
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..