sobota, 16. november 2013

Gozd in njegovi prebivalci.

Tematika voščilnic že čisto praznična, barve pa še čarobno jesenske. Zagotovo nastanejo še kakšne take. Ker so preproste za izdelavo, kar mi trenutno čisto ustreza. In ker so ljubke. 

V mislih pa skačem po jesenskem gozdu..

 
Voščilnice prijavljam na izziv pri Tini in Vladki.

O gozdnih prebivalcih pa tukaj. :)

13 komentarjev:

oldpunca pravi ...

Všeč so mi te tvoje voščilnice. Preproste so in zelo lepe :-)

Tina B. pravi ...

Krasne so. Všeč mi je njihova pisanost :).

MOJCA BOŽIČ pravi ...

Krasno - preprosto kot pasulj ampak super.

Hiška iz papirja pravi ...

Preproste, ampak prav luštne, všeč so mi :)

• ♥ Natali ♥ • pravi ...

iiii, kako lepo izkoriščeni koščki filca....

Unknown pravi ...

Res so luštne voščilnice.. :)

Tina pravi ...

Čudovite so. Prav res je tako lepo videti smrečice v neklasični obliki z neklasičnimi barvami. Prav pravljično! Hvala, ker si se nama pridružila!

Riba pravi ...

Noro lepe!

Vladuška pravi ...

iiii, kaksne lusne in pisane. Super smrekice.

Barbi pravi ...

Res so super te smrečice. Super lepe. :)

Anita pravi ...

O res luštno!

Plutka. pravi ...

Hvala. :) So pa tele smrečice tako preproste, da.. Če imate vsaj nekaj koščkov filca doma, kar pogumno! ;)

veverca pravi ...

Saj vem, veliko je že pohval. Pa naj bo še ena ;) Ker so res zelo lepe voščilnice.

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..