CARSKOOO! a se da kakšno naročit? vsaka čast Tamara!
Predvsem bodo boljše fotke ob dnevni svetlobi, luč jo dela rumeno, fleš popači ... Jaz najraje počakam na dnevno svetlobo. Riba
A ni dober obcutek, ko koncno naredis nekaj zase. Super so.
Super so, svetlobo pa tudi jaz lovim in lovim in, na koncu ponavadi obupam :)
Kobilica bo na toplem imela dlani,krasne solp Tamara
EJ. Helenca, vse bi se dalo zmenit. ;) Se slišiva!
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
6 komentarjev:
CARSKOOO! a se da kakšno naročit? vsaka čast Tamara!
Predvsem bodo boljše fotke ob dnevni svetlobi, luč jo dela rumeno, fleš popači ... Jaz najraje počakam na dnevno svetlobo. Riba
A ni dober obcutek, ko koncno naredis nekaj zase. Super so.
Super so, svetlobo pa tudi jaz lovim in lovim in, na koncu ponavadi obupam :)
Kobilica bo na toplem imela dlani,
krasne so
lp Tamara
EJ. Helenca, vse bi se dalo zmenit. ;) Se slišiva!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..