ponedeljek, 18. november 2013

Nekaj zame.

Končno.
Tudi nekaj za "kovača".


Nujno se moram naučit delat bolj kvalitetne fotke. In ob normalni svetlobi. Tole ni za nikamor.

6 komentarjev:

veseljena3 pravi ...

CARSKOOO! a se da kakšno naročit? vsaka čast Tamara!

Teja pravi ...

Predvsem bodo boljše fotke ob dnevni svetlobi, luč jo dela rumeno, fleš popači ... Jaz najraje počakam na dnevno svetlobo. Riba

Vladuška pravi ...

A ni dober obcutek, ko koncno naredis nekaj zase. Super so.

Alexandra G.D. pravi ...

Super so, svetlobo pa tudi jaz lovim in lovim in, na koncu ponavadi obupam :)

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Kobilica bo na toplem imela dlani,
krasne so
lp Tamara

Plutka. pravi ...

EJ. Helenca, vse bi se dalo zmenit. ;) Se slišiva!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..