A Friday ritual. A single photo - no words - capturing a moment from the
week. A simple, special, extraordinary moment. A moment I want to
pause, savor and remember.
Iiii, kako je pa tole prisrčna in ljubka fotografija in trenutek. Imam pa še eno vprašanje. V ozadju sem videla mini kitaro. Nekaj takšnega želim kupiti našemu malemu, pa me zanima, kje bi jo lahko kupila. Hvala za odgovor in prisrčen pozdrav.
Kitarco v ozadju je naš tavečji dobil za darilo, tako da žal težko povem kje je bila kupljena. Se bom pa pozanimala. Vem, da so jih prodajali tudi v Hoferju ali Lidlu. Se pa tej kitarci reče ukulele, če boš kje kaj brskala. Sporočim, če kaj izvem. Pozdravček nazaj. :)
Ful dobra fotka, za scrapbook, ko bosta velika in bo mali višji od starejšega bo hec pokukat v spominčke na mamin blog :) Zlata sta angelčka, ti si uredu? Dovolj počivaš? Bodi fajn lp Tamara
11 komentarjev:
o, bratca dva :) hehe, kako neverjetno veliki se zdijo centimetri :) vse lepo,u
Luštno :)
Oo, kako lepo.. :)
Binči, lepi Binči. Veliki brat in mali bratec. :) Kaj sta lušna!
Iiii, kako je pa tole prisrčna in ljubka fotografija in trenutek. Imam pa še eno vprašanje. V ozadju sem videla mini kitaro. Nekaj takšnega želim kupiti našemu malemu, pa me zanima, kje bi jo lahko kupila. Hvala za odgovor in prisrčen pozdrav.
Kitarco v ozadju je naš tavečji dobil za darilo, tako da žal težko povem kje je bila kupljena. Se bom pa pozanimala. Vem, da so jih prodajali tudi v Hoferju ali Lidlu. Se pa tej kitarci reče ukulele, če boš kje kaj brskala. Sporočim, če kaj izvem. Pozdravček nazaj. :)
Oooo, cortika :)
ooooooohhh. :) <3
Ful dobra fotka, za scrapbook,
ko bosta velika in bo mali višji od starejšega bo hec pokukat v spominčke na mamin blog :)
Zlata sta angelčka,
ti si uredu?
Dovolj počivaš?
Bodi fajn
lp Tamara
ooooooo kako ljubko!:)
Ah. Kako sem pozabila na tole odgovorit.
Jaz sem super. :) Počivam pa.. Glede na dobro počutje očitno ravno prav. :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..