petek, 29. november 2013

Trenutek.

A Friday ritual. A single photo - no words - capturing a moment from the week. A simple, special, extraordinary moment. A moment I want to pause, savor and remember.

♥ ♥ ♥ 
 
 Inspired by SouleMama.

11 komentarjev:

mtka uri pravi ...

o, bratca dva :) hehe, kako neverjetno veliki se zdijo centimetri :) vse lepo,u

Riba pravi ...

Luštno :)

petra. pravi ...

Oo, kako lepo.. :)

anja pravi ...

Binči, lepi Binči. Veliki brat in mali bratec. :) Kaj sta lušna!

Martina pravi ...

Iiii, kako je pa tole prisrčna in ljubka fotografija in trenutek. Imam pa še eno vprašanje. V ozadju sem videla mini kitaro. Nekaj takšnega želim kupiti našemu malemu, pa me zanima, kje bi jo lahko kupila. Hvala za odgovor in prisrčen pozdrav.

Plutka. pravi ...

Kitarco v ozadju je naš tavečji dobil za darilo, tako da žal težko povem kje je bila kupljena. Se bom pa pozanimala. Vem, da so jih prodajali tudi v Hoferju ali Lidlu. Se pa tej kitarci reče ukulele, če boš kje kaj brskala. Sporočim, če kaj izvem. Pozdravček nazaj. :)

Bonbonček pravi ...

Oooo, cortika :)

Anita pravi ...

ooooooohhh. :) <3

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Ful dobra fotka, za scrapbook,
ko bosta velika in bo mali višji od starejšega bo hec pokukat v spominčke na mamin blog :)
Zlata sta angelčka,
ti si uredu?
Dovolj počivaš?
Bodi fajn
lp Tamara

Unknown pravi ...

ooooooo kako ljubko!:)

Plutka. pravi ...

Ah. Kako sem pozabila na tole odgovorit.
Jaz sem super. :) Počivam pa.. Glede na dobro počutje očitno ravno prav. :)

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..