četrtek, 14. november 2013

Rože.

Za deževne in oblačne dni.
Poleg tistih dišečih v vazi, lahko tudi take na prstu popestrijo sive dni. 
Naj živijo barve! 




3 komentarji:

petra. pravi ...

Zelo zelo lepo.

Riba pravi ...

Se kar pod petro podpišem.

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Čudovite rožiče
lp Tamara

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..