nedelja, 10. november 2013

Gumb paket.

Rojstnodnevni paket. Z gumbi. Ki jih imam tako zelo rada.. Ker tudi najbolj preprosto stvar naredijo posebno. In ker ponujajo neskončno možnosti. 


Darilni komplet prijavljam na izziv #94 na Craftalnici. Obljubljene nizke temperature so bile navdih za grelčke; tako je sezona gretja dlani odprta. Zagotovo pokažem še kakšne. Za voščilnico pa.. Je velik navdih Sara. Tako kot še za kaj drugega.. 

11 komentarjev:

oldpunca pravi ...

U, tile grelčki so super! Tudi voščilnica mi je zelo všeč.

SaraS pravi ...

Oooooooo Tamara, HVALA! :)

Zelena je zakon in če so zraven še gumbki, ne more biti drugače kot super odlično. Obvladaš. :)

Trenutki kreativnosti pravi ...

Oooo tole bi pa jaz mogla imeti, da me nebi zeblo :). Super je, tudi voščilnica je krasna.

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasno, takšne rokavičke bi potrebovala jaz, ko vozim kužke na sprehod.
Tudi voščilnica je zelo lepa
lepo martinovo
Tamara

AndrejaL pravi ...

Lepa voščilnica in še lepše rokavičke :-))
Hvala, ker se igraš z nami v CRAFT-alnici. Srečno!

Klara pravi ...

Super kompletek... :)

Janja pravi ...

Krasen kompletek si naredila.
Hvala, ker sodeluješ na 94. izzivu CRAFT-alnice. Lp

Špela pravi ...

Iiiiiii zeleni grelčki, tudi jaz mam v planu ene zelene in vidim, da bodo krasni ;) Čudovit rojstnodnevni gumb paketek!

BojaMoja pravi ...

:) luštkan kompletek, tako greččki, kot tudi čestitka.

Goga pravi ...

Luštno, ti se pa res dokazala, da so gumbki vsestransko uporabni :).
Pozdravček Lili

spela pravi ...

Vau! Že dolgo nisem brala tvojega bloga in vidim, kaj vse zamujam. Noro si ustvarjalna!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..