Rojstnodnevni paket. Z gumbi. Ki jih imam tako zelo rada.. Ker tudi najbolj preprosto stvar naredijo posebno. In ker ponujajo neskončno možnosti.
Darilni komplet prijavljam na izziv #94 na Craftalnici. Obljubljene nizke temperature so bile navdih za grelčke; tako je sezona gretja dlani odprta. Zagotovo pokažem še kakšne. Za voščilnico pa.. Je velik navdih Sara. Tako kot še za kaj drugega..



11 komentarjev:
U, tile grelčki so super! Tudi voščilnica mi je zelo všeč.
Oooooooo Tamara, HVALA! :)
Zelena je zakon in če so zraven še gumbki, ne more biti drugače kot super odlično. Obvladaš. :)
Oooo tole bi pa jaz mogla imeti, da me nebi zeblo :). Super je, tudi voščilnica je krasna.
Krasno, takšne rokavičke bi potrebovala jaz, ko vozim kužke na sprehod.
Tudi voščilnica je zelo lepa
lepo martinovo
Tamara
Lepa voščilnica in še lepše rokavičke :-))
Hvala, ker se igraš z nami v CRAFT-alnici. Srečno!
Super kompletek... :)
Krasen kompletek si naredila.
Hvala, ker sodeluješ na 94. izzivu CRAFT-alnice. Lp
Iiiiiii zeleni grelčki, tudi jaz mam v planu ene zelene in vidim, da bodo krasni ;) Čudovit rojstnodnevni gumb paketek!
:) luštkan kompletek, tako greččki, kot tudi čestitka.
Luštno, ti se pa res dokazala, da so gumbki vsestransko uporabni :).
Pozdravček Lili
Vau! Že dolgo nisem brala tvojega bloga in vidim, kaj vse zamujam. Noro si ustvarjalna!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..