"Kdo je videl belo ovco, belo ovco, belo ovco,
ki je dala belo prejo, belo prejico?"
Po želji male deklice je nastala kapica Mekeke. Ampak ker sem zadnje čase zelo nagnjena k temu, da naredim kaj premajhno ali preveliko..
Bo treba še malo trenirat. Tako da mala ovčka kmalu dobi malo večjo sestrico.
Kdor nima v glavi, ma pa v rokah. :)


9 komentarjev:
Ooooo, kak dobra! Krasne ideje imaš :).
Ful je lepa. Pesmica pa tudi :)
Hi, hi, trening vedno prav pride! In tudi manjša glavica se bo našla, ki ji bo kapica prav :-)
Kako je lepa!!
Topla in nežna,
lepa mekeke
lp Tamara
Ne vem, kako sem lahko spregledala tvoj blog. Krasni izdelki. Tale kapa je fantastična.
Draga Tamara, vedno se vračam na tvoj blog in preberem vse za nazaj. Tako sem šele danes videla slikico vašega Otona. Zelo lepo ime sta izbrala. Želim vam poln dom smeha, ljubezni in mirne noči. Da pa ne bom več takole zamujala, se prijavljam med spremljevalce :)
Hehe, kapica mekeke ;) Lušna! So pa teli mehurčki lušni, ampak je pol treba mal manjšo kapo delat, ker drugač je hitr prevelika...
Čudovita.
Jaz imam eno tabelo za velikosti. Čeprav se mi je ravno v zanjem času večkrat zgodilo, da nisem zadela velikosti. Prvič, pazi to, zase. :) Edina buča, ki mi je vedno na razpolago za probo. :)
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..