sreda, 20. november 2013

Novembrski giveaway.

Čeprav predvidevam, da je statistično gledano november med najmanj priljubljenimi meseci, ga imam rada. Ker je moj mesec. Ker lahko skačem po lužah (sploh, ker imam nove škornje), ker je ravno prav mrzlo in ker že rahlo diši po snegu. In ker bi rada tudi nekomu od vas polepšala tale siv in deževen november, je spet čas za..

♥ GIVEAWAY ♥

No, pa tudi zato, ker je tole moja 100. objava. Hura zame! :) In za november.
Za darilce se tokrat kvačkajo grelčki.
Za njih se lahko poteguje vsak, ki bo do konca novembra pod to objavo pustil komentar.
Naj vam tudi v deževnih dneh sonček sije.


23 komentarjev:

Alexandra G.D. pravi ...

Čestitam za 100. objavo. Je lepa številka.

Glelčki za roke? Ču bo žreb ugoden se jih nebi branila :)

Plutka. pravi ...

Tako je. Grelčki za roke. :)

Urska G. pravi ...

Fantastična si :). Lih si prinesla malo bitjece iz porodnišnice, pa ti uspe takle na veliko že štrikat. Jaz sem prvi mesec bolj ali manj samo lenarila :). Se pa pofočkam za tole.

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Čestitke za 100-ko, to ni kar tako,
z veseljem se postavljam v vrsto za grelčke-sem bolj zmrzlinkaste sorte
lp Tamara

Unknown pravi ...

Jst bi tut imela tvoje grelčke :)

Unknown pravi ...

Bravo mami!

Unknown pravi ...

Ena pesmica za mamico:
Včasih tudi mami ne gre...
Včasih tudi mama ne ve...
In prizna, da vsega ne zna...

In se uči: iz knjig in izkušenj,
ki gredo iz roda v rod,
od ust do ust,
od rok do rok...

A najnovejših stvari se vedno nauči - od otrok...

Tk mal.. Za lepši dan..
Pa se pofočkam za grelčke..

petra. pravi ...

Juhej, čestitke za 100tko! :)

Tudi jst bi mela grelčke! :)

Plutka. pravi ...

Oo, Teja, tale je pa za na steno! :)

Unknown pravi ...

res lušna pesmica :) grelčke pa prepustim komu drugemu. Mene že grejejo prav fini grelčki ;)

Sara Rupnik Mihelčič pravi ...

Čestitke za 100. objavo :D
Tvoj najmlajši mora biti pa zelo priden, da lahko takole ustvarjaš :)

Odprava Cahrakusa 2008 pravi ...

Tudi jaz se javim za grelčke :)
Čestitke tudi za "novopečenega " člana :)

oldpunca pravi ...

Občudujem te, kako ti uspeva poleg dojenčka in malega škrata toliko lepega ustvariti, pa še pisati blog! Moram pobrskati po spominu, kako je bilo, ko sem bila sama v tvoji situaciji :-) Čestitke za stotko. Grelčkov pa se ne bi branila :-)

Anita pravi ...

Čestitke za dojenčka.
Čeprav bi se z veseljem potegovala za tvoje grelčke, ne bi bilo pošteno, ker jih znam narediti sama. Naj jih dobi kdo malce manj spreten s kvačko. :)

Špela pravi ...

Čestitke za 100! Pa za dojenčka <3 Jaz pa čeprav znam kvačkat se vseen postavim v vrsto ;)

mtka uri pravi ...

iii, draga Tamara, vse najlepše za vse.
za te. za malega princa. za malo večjega princa. in za princa tvojih sanj. in za blog.
in čudoviti grelčki so. :) pa naj jih dobi eno lepo bitje, ki ga kvačka še ni zasvojila :)
vse lepo ....

spela pravi ...

Ti pa si pridna! Jaz pa tako nekompatibilna s sledenjem datumov. :( Vse najboljše in najlepše (z veliko zamude)! :) Pa da boš veliko grelčkov nakvačkala. Če se boš kaj mimo peljala, bi kupila ene ali dvoje. :)

veseljena3 pravi ...

100 +100+100+.... na pozitivno energijo stavim! braaavvvooo o! =)

Plutka. pravi ...

Hehe. :) Me je že starejši tako natreniral, da izkoristim vsako minutko, ko škrata spita. ;) Vaja dela mojstra; tudi v kradenju prostih minut.

Klara pravi ...

Ooo, čestitke ob 100. objavi in predvsem ob malem čudežu! Tvoj blog sicer redno spremljam, sem pa bolj slaba v komentiranju. In upam, da bom tudi sama nekoč znala tako lepo kvačkati kot znaš ti :)!

Hiška iz papirja pravi ...

Čestitke za stotko, jaz sem komaj pri desetki :) Iskrene čestitke tudi za malo štručko! Grelčki izgledajo super, nič ne bi imela proti, če bo sreča pri žrebu ;)
Lp, Maja

Martina pravi ...

Najprej čestitke za tako lepo okroglo številko, pa novorojeno bitjece in za vso tvojo pozitivno energijo in izdelke, ki nastajajo v tvojih prostih minutkah.

Anja pravi ...

Hej Tamara, se tudi jaz pofočkam za grelčke! :)
Čestitke za 100. objavo in za vse tvoje ustvarjalne ideje!

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..