Čeprav predvidevam, da je statistično gledano november med najmanj priljubljenimi meseci, ga imam rada. Ker je moj mesec. Ker lahko skačem po lužah (sploh, ker imam nove škornje), ker je ravno prav mrzlo in ker že rahlo diši po snegu. In ker bi rada tudi nekomu od vas polepšala tale siv in deževen november, je spet čas za..
♥ GIVEAWAY ♥
No, pa tudi zato, ker je tole moja 100. objava. Hura zame! :) In za november.
Za darilce se tokrat kvačkajo grelčki.
Za njih se lahko poteguje vsak, ki bo do konca novembra pod to objavo pustil komentar.
Naj vam tudi v deževnih dneh sonček sije.

23 komentarjev:
Čestitam za 100. objavo. Je lepa številka.
Glelčki za roke? Ču bo žreb ugoden se jih nebi branila :)
Tako je. Grelčki za roke. :)
Fantastična si :). Lih si prinesla malo bitjece iz porodnišnice, pa ti uspe takle na veliko že štrikat. Jaz sem prvi mesec bolj ali manj samo lenarila :). Se pa pofočkam za tole.
Čestitke za 100-ko, to ni kar tako,
z veseljem se postavljam v vrsto za grelčke-sem bolj zmrzlinkaste sorte
lp Tamara
Jst bi tut imela tvoje grelčke :)
Bravo mami!
Ena pesmica za mamico:
Včasih tudi mami ne gre...
Včasih tudi mama ne ve...
In prizna, da vsega ne zna...
In se uči: iz knjig in izkušenj,
ki gredo iz roda v rod,
od ust do ust,
od rok do rok...
A najnovejših stvari se vedno nauči - od otrok...
Tk mal.. Za lepši dan..
Pa se pofočkam za grelčke..
Juhej, čestitke za 100tko! :)
Tudi jst bi mela grelčke! :)
Oo, Teja, tale je pa za na steno! :)
res lušna pesmica :) grelčke pa prepustim komu drugemu. Mene že grejejo prav fini grelčki ;)
Čestitke za 100. objavo :D
Tvoj najmlajši mora biti pa zelo priden, da lahko takole ustvarjaš :)
Tudi jaz se javim za grelčke :)
Čestitke tudi za "novopečenega " člana :)
Občudujem te, kako ti uspeva poleg dojenčka in malega škrata toliko lepega ustvariti, pa še pisati blog! Moram pobrskati po spominu, kako je bilo, ko sem bila sama v tvoji situaciji :-) Čestitke za stotko. Grelčkov pa se ne bi branila :-)
Čestitke za dojenčka.
Čeprav bi se z veseljem potegovala za tvoje grelčke, ne bi bilo pošteno, ker jih znam narediti sama. Naj jih dobi kdo malce manj spreten s kvačko. :)
Čestitke za 100! Pa za dojenčka <3 Jaz pa čeprav znam kvačkat se vseen postavim v vrsto ;)
iii, draga Tamara, vse najlepše za vse.
za te. za malega princa. za malo večjega princa. in za princa tvojih sanj. in za blog.
in čudoviti grelčki so. :) pa naj jih dobi eno lepo bitje, ki ga kvačka še ni zasvojila :)
vse lepo ....
Ti pa si pridna! Jaz pa tako nekompatibilna s sledenjem datumov. :( Vse najboljše in najlepše (z veliko zamude)! :) Pa da boš veliko grelčkov nakvačkala. Če se boš kaj mimo peljala, bi kupila ene ali dvoje. :)
100 +100+100+.... na pozitivno energijo stavim! braaavvvooo o! =)
Hehe. :) Me je že starejši tako natreniral, da izkoristim vsako minutko, ko škrata spita. ;) Vaja dela mojstra; tudi v kradenju prostih minut.
Ooo, čestitke ob 100. objavi in predvsem ob malem čudežu! Tvoj blog sicer redno spremljam, sem pa bolj slaba v komentiranju. In upam, da bom tudi sama nekoč znala tako lepo kvačkati kot znaš ti :)!
Čestitke za stotko, jaz sem komaj pri desetki :) Iskrene čestitke tudi za malo štručko! Grelčki izgledajo super, nič ne bi imela proti, če bo sreča pri žrebu ;)
Lp, Maja
Najprej čestitke za tako lepo okroglo številko, pa novorojeno bitjece in za vso tvojo pozitivno energijo in izdelke, ki nastajajo v tvojih prostih minutkah.
Hej Tamara, se tudi jaz pofočkam za grelčke! :)
Čestitke za 100. objavo in za vse tvoje ustvarjalne ideje!
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..