Kuul. Dobro mu gre. Zdej mamo pogled iz ženske in moške perspektive. ;)
Krasno, kar tako naj objavlja naprej-moj je mešanica obojega, kar je zapisallp Tamara
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..
2 komentarja:
Kuul. Dobro mu gre. Zdej mamo pogled iz ženske in moške perspektive. ;)
Krasno, kar tako naj objavlja naprej-moj je mešanica obojega, kar je zapisal
lp Tamara
Objavite komentar
Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..