nedelja, 10. november 2013

Naš svet se pa vrti.

Po novem tudi skozi njegove oči.

♥ Moj Mož Piše.

2 komentarja:

anja pravi ...

Kuul. Dobro mu gre. Zdej mamo pogled iz ženske in moške perspektive. ;)

Ustvarjalni utrinki Tamara P. pravi ...

Krasno, kar tako naj objavlja naprej-moj je mešanica obojega, kar je zapisal
lp Tamara

Objavite komentar

Hvala za besede, ki blogu dajejo življenje..